Youtube KanalımızKanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Toffee Karamel Saç Rengi

Toffee Karamel Saç Rengi

Karamel saç rengi, içinde barındırdığı altın ışıltılar sayesinde, kullanan kişiye canlılık ve ışıltı kazandıran bir saç boyasıdır. Bu sebeple modası geçmeyen renk, her kadının uygulamayı denediği renkler arasına girmesini sağlamıştır. Bunun yanı sıra, rengin oldukça geniş bir ton seçeneği olması dolayısıyla, her cilt rengi kendine yakışanı kolaylıkla bulabilmektedir.

Bugün sizler için, bu tonlardan toffee karamel saç renginasıl bir tondur ve kimlere yakışır bu konulara değinmek istiyoruz.

Toffee Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Sıcak karamel tonu ve bakır renginin karışımından meydana gelen bu muhteşem renk, daha ziyade beyaz tenli kadınlara yakışmaktadır. Renk, her ne kadar beyaz tenli kadınlarda bütünlük ve doğallık oluştursa bile, diğer ten rengine sahip hanımlarımızın da deneyebileceği tonlar arasında bulunmaktadır.

Karamel tonlarından pek çoğunda olduğu gibi, bu tonda da kullanan kişi parlaklık ve canlılık kazanmaktadır. Doğru ton tutturulduğu takdirde, tüm dikkatleri üzerinizde toplamanız mümkündür.

Bunun yanı sıra, renk hakkında söyleyebileceğimiz diğer önemli bir detay ise, karamel rengi ilk defa denemek isteyen hanımlarımızın bu tonu rahatlıkla deneyebilmeleridir. Bunun nedeni, toffee karamel saç rengitonunun karamel saç renginin en koyu tonu olmasıdır.

Orta saç rengi seven kadınlar için ideal renklerden bir tanesi olan ton, değiştirilmek istendiğinde kolaylıkla uygulama yapılabilecek bir renktir.

Hepinizin tanıdığı model Miranda Kerr’in de, eski saç renklerinden bir tanesi olan renk, birçok ünlü isim tarafından da kullanılmaktadır.

Toffee Karamel Saç Rengi Bakımı

Diğer saç boyalarında olduğu gibi, bu renkte de boyalı saçlar için olan şampuan ve saç kremleri kullanılmalıdır. Aksi takdirde, renk parlaklığını ve tonunu yitirebilir. Bunun yanı sıra, saç rengini koruyan spreylerde, rengin daha uzun süreli kullanmanızda fayda sağlayacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.