Kadınlarda Kalem Etek Modası

Kadınlarda Kalem Etek

Son yıllarda, hem şık hem de hoş görünmek isteyen Kadınlarımızın bir çoğunun tercihi haline gelen kalem etekler, bir çok kadının en popüler seçtiği tarzlardan biri olmaya başlamış görünüyor. Toplantılarda ve gece davetlerinde bile sıklıkla karşılaşılmaya başlanan kalem etekler, artık gardorapların ayrılmaz bir parçası olarak modada yerini sağlamlaştırmışa benziyor.

Her geçen gün değişim seyri izleyen moda sektöründe daha uzunca bir süre bu moda akımının devam edeceğine şimdilik garanti gözüyle bakılıyor. Kadınlarda kalem etek, özellikle hasta sonu gidilen gece davetlerinde spor şıklığın bir uyumu olarak Kadınların favorileri arasında yer alıyor.

Sizin için daha önce hazırlamış olduğumuz ” En şık kot etek kombinleri ” adlı yazımızda ilginizi çekebilir.

Çalışan Kadınların mesailerinde severek kullandıkları düzgün dikişlere sahip  kalem etekler, genellikle ipek bir gömlekle kombinlenerek kullanılıyor. Bunun yanı sıra slim fit bir kot gömleğin altına giyilerek de tamamlanabilecek kalem etek uyumu yakalanabilmesi mümkün. Eteğinizin altına giyebileceğiniz bir stiletto ile gün boyunca hem şıklığı, hem rahatlığı sağlayabilirsiniz.

Senenin son soğuklarını yaşadığımız şu günlerde, kalem eteğinizin üzerine kullanacağınız zıt renklerde bir blazer ceketle oldukça zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Gitmeyi tasarladığınız şık restoranlarda, abartılı abiye giyinmek yerine, taş işlemeli, abiye bir kalem eteği, siyah bir bluzla tamamlayarak gecenin hoş Kadınlarından olabilirsiniz.

Genel olarak resmi yerlerde giyilmesi tercih edilen kalem eteklerinizi, uygun modeldeki salaş kazaklarla giymeyi denediğinizde farklı bir renk yakalayabilirsiniz. Bu tarz aynı zamanda 2015 kış modasında tercih edilen modelleri arasında yer alan bir ayrıntı olarak ta gözümüze çarpıyor.

Yine kalem eteklerde farklı bir detay olarak, dantel işlemelerin olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Dantel işlemelerle oldukça şık bir görüntü elde edilirken, bu şıklığınızı ceket görünümlü bluzlarınızla tamamlayarak kullanmanız sizi, diğer Kadınlardan bir adım öne taşıyacaktır.

Bu ve benzeri paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bu yazı kadınca notlar ( Türkiye’nin en büyük kadın sitesi ) adına yazılmıştır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.