Youtube KanalımızKanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Fuşya Rengi Elbise Kombinleri

Fuşya Rengi Elbise Kombinleri

Fıstık yeşili, turkuaz, sarı, mercan renkleri gibi, fuşya rengide bu yaza damga vuranlar arasında yer alıyor. Yaz boyunca sahillerde giyimden, ayakkabı ve çantaya kadar gördüğümüz renk, sonbahar-kış aylarında da izlerini sürdürmeye devam edecek. Bizde bugün, modayı yakından takip eden ve canlı renkleri hayatında var edenler için; fuşya rengi elbise kombinleri hakkında yazımızı paylaşmak istedik.

Fuşya Rengi Elbise Kombinleri

Fuşya rengini, elbiselerinizde kombinleyebileceğiniz gibi, kullandığınız materyallerde de değerlendirmeniz mümkün diyebiliriz. Örneğin, siyah bir elbisede; fuşya renkte bir kemer veya tam tersi; fuşya rengi bir elbisede siyah bir kemer kullanılabilir.

Koyu renkte kullanacağınız bir giyimde takacağınız fuşya flor, kıyafetinizin canlanmasına yardımcı olacaktır. Özellikle jeanlerde parlayan söz konusu renk, etek ve pantolonların her türlüsüyle değerlendirilebilir. Rengin sağladığı enerji düşünüldüğünde ve modadaki yansıması dikkate alındığında, hanımlarımıza dolaplarında benzer şekilde kullanacakları parçalar bulundurmalarını önerebiliriz.

Az evvel bahsettiğimiz gibi, aksesuardan giyim parçalarına kadar herhangi bir şekilde kullanılan fuşya rengi, kendinizi daha canlı hissetmenize yardımcı olacaktır. Fuşya rengi elbise kombinleri yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri; görüntünün aşırıya kaçmasına mani olmaktır. Aksi takdirde, istenmeyen sonuçlar elde edilerek, çirkin bir şekle bürünülebilir. Ayrıca, her kombinde olduğu gibi, kendinize yakışan doğru modelleri tercih etmek, kusurları örterek, dikkati güzel olan bölgeye çekmek işinize yarayacaktır. Bu anlamda renk, iyi bir kapatıcı olarak düşünülebilir.

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.