Youtube KanalımızKanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Çikolata Kahve Karamel Karışımı Saç Rengi

Çikolata Kahve Karamel Karışımı Saç Rengi

Bildiğiniz gibi, karamel saç renginin özelliği her cilt tipine giden birçok tonu içerisinde barındırmasıdır. Kullanan kişiye parıltı ve canlılık kazandıran renk, uzun süredir hemen her kadın tarafından en az bir kere denenmiş renkler arasında yer almaktadır.

Karamel rengin farklı tonlarında bulunan değişik kompozisyonlar, sert yüz ifadesine sahip olan hanımlarımızın da, ifadesini yumuşatarak, hoş bir görüntü sergilenmesine yardımcı olmaktadır. Bugün sizler için, karamel saç rengi tonlarından çikolata kahve karamel karışımı saç rengive kimlere yakıştığı konularına değinmek istiyoruz.

Çikolata Kahve Karamel Karışımı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Orta kahverengi saç rengine sahip hanımlarımız, çikolata ve gölge sıcak karamel çizgiler attırdıkları saçlarıyla bu hoş tonu elde edebilirler. Kahvenin çikolata tonuyla birlikte, karamel gölgeler attırdıklarında da rengi yakalamak mümkündür.

Çikolata kahve karamel karışımı saç rengi, doğal saç rengi kahve olan kadınlara gayet güzel yakışmaktadır. Elde edilmesi rahat olan bu rengin, görüntüsü çok dikkat çekicidir.

Çikolata Kahve Karamel Karışımı Saç Rengi Bakımı

Her boyalı saçta olduğu gibi, bu renkte de boyalı saçlar için olan şampuan ve saç kremleri kullanılmalıdır. Bu saçlarınızın renginin uzun süre muhafaza olmasına yardımcı olacaktır. Saçlarınızı her gün yıkamak, rengin akmasına neden olmaktadır. Çikolata kahve karamel karışımı saç rengikullanan bir kişinin haftada 2-3 defa saçını yıkaması kâfi gelecektir.

Uzman kişiler saçlar boyandıktan sonra, 48 saat içinde saçların yıkanmasını doğru bulmamaktadırlar. Bunun yanı sıra, Klor ve deniz tuzu saç rengini değiştirebileceği için, havuza ve denize girerken bone kullanılması tavsiye edilmektedir. Rengin muhafazasını korumanın bir önemli ayrıntısı da, saçların soğuk veya ılık suyla yıkanması gerektiğidir. Satılan saç rengi koruyucu spreylerde, rengin korunmasını sağlayan diğer yöntemlerden birisidir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.