Youtube KanalımızKanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Abiye alırken nelere dikkat edilmeli

Abiye alırken nelere dikkat edilmeli

Katıldığınız davetlerde gecenin en şık bayanı siz olmak istiyorsanız, abiye seçerken birçok kombin denemesi yapmalısınız. Hatta bu kıyafeti asla giymem dediklerinizi bile denemeniz, size aklınızda bir fikir oluşması bakımından yardımcı olabilir. Ne ilginçtir ki, genellikle kombininize uyan kıyafetler bu elbiseyi asla giymem dediklerimizden çıkar.

Abiye alırken nelere dikkat edilmeli?

  • İlk şart, vücudunuza uygun olan kıyafeti seçmektir.
  • Düzgün kesim kıyafet seçmek, göze hitap etmek bakımından önemlidir.
  • Mevsimsel renk seçimi şıklığınıza şıklık katacaktır.

Hep en moda olanı seçecek değilsiniz?

Moda olduğu için vücudunuza yakışmayan kıyafeti giymek zorunda değilsiniz. Bu senenin modası straplez, fakat sizin vücudunuz hafif toplu, göğüs bölgesi geniş ve omuzlarınız dar ise straplez seçimi size yakışmamak ile birlikte sizi aşırı derecede kötü gösterebilir. Böyle bir vücut tipiniz varsa boynu saran ve omuzlarınızı açıkta bırakan bir model seçmeniz, kusurlarınızı örtmenizin yanı sıra öz güveninizi de yükseltecektir.

Size en çok ne yakışıyor bilin?

Size en çok neyin yakışacağını sizden daha iyi kimse bilemez. Vücut hatlarınızı ve kusurlarınızı bildiğiniz sürece neler giymekten kaçınacağınızı daha iyi bilirsiniz. Çok para harcamadan nasıl tarz sahibi oluruz yazımıza da bakmak isteye bilirsiniz.

Sırt ve bacak dekoltesi sizi katıldığınız davetler de çok şık ve göz alıcı gösterebileceği gibi,korkunçta gösterebilmektedir.  Vücudunuzda en kusursuz olarak düşündüğünüz yeri öne çıkaran, hafif dekolteli bir kıyafet seçmek zarif görünmenizi sağlayabilir.

Doğru kumaş seçimi yapın

Şifon ve tül gibi uçuşan kumaşlar abiye modellerin vazgeçilmezi diyebiliriz. Muhtemelen katıldığınız davete birçok bayanın saçı toplu topuz modeli olacaktır. Biz size bir farkındalık yaratın ve açık saçınıza bant takın diyoruz.

Abiyenin rengini siz belirleyin

Genellikle abiye kıyafetler standart renklerden oluşur. Eğer siz katıldığınız davetin parlayan yıldızı olmak istiyorsanız, kışkırtıcı ve canlı renkleri tercih etmelisiniz. Bu sizi bir diğer kadınlardan bir adım öne geçirecektir.

Bu ve benzeri yazıların devamlılığı için bizi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Bu yazı kadınca notlar sitesi adına hazırlanıp yazılmıştır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.