Youtube KanalımızKanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

2019 Çanta modelleri ve trendleri

2019 Çanta modelleri ve trendleri

Gelişen moda sektörüyle birlikte aynı seyirde devam ederek, gelişme gösteren çanta sektörü günümüzde oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Giyilen kıyafetin en önemli aksesuarı olan çantaların, bu kadar dikkat çekici bir obje olarak karşımıza çıkma sebebi birçok bayanın çantaları tutkuyla sevmesinden kaynaklanmaktadır. Bizde bugün 2019 Çanta modelleri ve trendleri hakkında hangi hususları değerlendirebiliriz, bunu inceledik.

Bir bayan istediği kadar şık giyinsin, kötü görünüşlü veya kıyafetine uygun olmayan bir çanta taşırsa, elbisenin şıklığı sönecek ve hatta bayana rüküş tabiri bile takılabilecektir. Bu açıdan incelendiğinde, çantalar, oldukça önemli ayrıntılardır diyebiliriz ve gereken önemi de elbette göstermeliyiz. Şimdi beraber 2019 Çanta modelleri ve trendleri nelermiş onu inceleyelim. Çanta seçerken dikkat edilmesi gerekenler yazımızda ilginizi çekebilir.


2019 Çanta modelleri ve trendleri kapak
2019 Çanta modelleri ve trendleri kapak
  • Büyük çanta modelleri: Pek çok eşyamızı bir seferde içerinde barındırabilen büyük çantalar eskisi kadar trend olmasalar bile, günümüzde hala daha bu tarz büyük çanta modellerini üretmeye devam eden firmalarda yok değil. Bu senenin trend modelleri arasında yer almamasından ötürü, sokaklarda pek fazla karşılaşamayacağımız bu çantaları, daha ziyade bu tarzı benimseyen kişilerde görebileceğiz.
  • Postacı ve omuz çanta modelleri: Bir süredir kullanıcılarla tarafından benimsenmeye başlamasıyla, podyumlarda daha sık rastladığımız postacı ve omuz çanta modelleri, birçok ünlü modacının kreasyonların da yer alıyor. Sizde bu çantaları sevenlerdenseniz, bu ünlü modacıların kreasyonlarını inceleyerek, kendinize özel kombininizi oluşturabilir, modelleri elbiselerinizle uydurabilirsiniz.
  • Satchel tarzı çanta modelleri: Satchel tarzı çanta modelleri, bu sezonda en sık karşılaşabileceğimiz çanta modelidir diyebiliriz. Çantaları incelediğimizde, farklı renk tonlarında örgüleri, yılan derilerini görüyoruz. Oldukça farklı bir havaya sahip bu çantalar, modacılarında sıklıkla kullandıkları bir tarz haline gelmiş. Bu sebeple satchel tarzı çantalar için 2019 Çanta modelleri ve trendlerinin kilit noktasıdır dememiz doğru bir tanımlama olur.
  • Evrak çanta modelleri: Genel olarak, çalışan kesimdeki bayanların tercih ettikleri evrak çanta modellerini, iş yaşamında ciddi bir tavır sahibi olmak isteyen her bayanımızda görmemiz mümkün. Bu şekilde düşünen pek çok bayanımızın varlığı dolayısıyla, bu çantalarda sezonun trend modelleri arasında yer alıyor.
  • Katlanan ve anverlop çanta modelleri: Büyük ebatlarda ve askısı olmayan bu modeller için, kullanım rahatlığı açısından ve şık olması dolayısıyla, hemen hemen bütün bayanların dolaplarında yerini alan bir çanta modelidir diyebiliriz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.